Tešíte sa na nové bývanie v novej lokalite, ktorú ste si vysnívali? Milá predstava bývania v „novom“ Vám môže skrížiť plány práve sťahovanie. Pre mnohých ľudí je to pomerne stresujúca a časovo náročná činnosť pripomínajúca nočnú moru. Nemusí to tak byť a na sťahovanie môžete spomínať s úsmevom na perách a kľudnými nervami. Pár tipov Vám pomôže uľahčiť fázu sťahovania. 

  • Urobte si poriadok vo všetkých veciach, ktoré sa nachádzajú vo vašom byte alebo dome. Zredukujete tak množstvo predmetov, ktoré treba sťahovať.
  • Roztrieďte si nábytok na rozoberateľný a nerozoberateľný. Určite si poradie sťahovaných vecí. Tie najmenšie by mali ísť ako prvé, keďže sa dajú jednoducho premiestniť. Všetko čo sa dá rozobrať rozoberte. 
  • Označte si predmety z izieb podľa farby alebo nalepte na škatuľu menovku, ktorá bude popisovať pôvodnú izbu. Nemusíte sa tak po presťahovaní prehrabávať v škatuliach a zisťovať čo kde patrí. 
  • Osobné veci a doklady si dajte do separátnej krabice, aby ste ich mali vždy po ruke. 
  • Nezabudnite nahlásiť vášmu zamestnávateľovi a úradom Vašu novú adresu.

Profíci z topstahovanie.sk

Ak chcete prežiť sťahovanie v kľude a nechcete riešiť množstvo problémov spojených so sťahovaním odporúčame kontaktovať profesionálov. Firma topstahovanie Vám pomôže so sťahovanie Bratislava. Cenová ponuka je zdarma a nezáväzná. 

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *