Výhody pôžičky od Home Creditu

homecredit

Spoločnosť Home Credit je významný poskytovateľ spotrebiteľských úverov a pôžičiek. Kvalitné služby, rýchly zákaznícky servis a predovšetkých dobré recenzie pôžičiek, stoja za úspechom tejto spoločnosti a jej produktov.

Home Credit ponúka rôzne typy pôžičiek. Ich získanie je jednoduché a rýchle. V porovnaní s klasickou bankovou pôžičkou je v podstate skoro rovnako výhodné. Požiadavky na získanie nie sú také prísne, ako v prípade bankových pôžičiek.

Každý potrebuje peniaze na niečo iné, preto sú hotovostné www.pozicky123.sk/home-credit-pozicka/ na čokoľvek obľúbené. Môžete ich čerpať na čokoľvek, a nemusíte dokladovať účel.

Vybaviť pôžičku môžete jednoduchým spôsobom. Môžete zavolať na bezplatnú linku 0800 608 708. Potrebujete 2 platné doklady totožnosti – napríklad cestovný pas, vodičský preukaz, rodný list či zbrojný preukaz. Vždy musíte doložiť občiansky preukaz. Na získanie pôžičky je tiež potrebné potvrdenie o príjme. Na základe vášho príjmu sa bude posudzovať výška pôžičky. Ak nemáte čas na telefonát, o pôžičku môžete požiadať prostredníctvom formulára na stránke homecredit.sk Spoločnosť Home Credit sa následne s vami spojí a dohodne podrobnosti pôžičky.

Pôžička od Home Creditu môže byť aj vo forme pôžičky na kartu. Napríklad revolvingovú pôžičku na kartu môžete získať od 400 do 600 eur. Tento typ úveru môžete kedykoľvek zadarmo doplatiť. K tomuto typu pôžičky získate aj kartu, ktorá je súčasťou úveru a umožní čerpať ďalšiu hotovosť.